З програмними засадами вже зрозуміло: ПОПА - Оля Полякова озвучила назву своєї жіночої партії

Багато шанувальників співачки заявили, що більше бажають бачити її на сцені, ніж в політиці.

Оля Полякова. Фото: Hochu.ua.

Популярна співачка Оля Полякова, до епатажних витівок і провокаційно оголених фото якої вже звикли шанувальники, здивувала несподіваним рішенням йти в політику. Зірка шоу-бізнесу має намір створити свою жіночу партію. Ось тільки назву ще не придумала. За допомогою вона звернулася до підписників в Instagram, передають Патріоти України.

На відео Оля озвучила кілька варіантів назв майбутньої політичної сили. «Я сьогодні зробила офіційну заяву про те, що я збираю першу українську жіночу партію. Я - її лідер Оля Полякова. А зараз нам потрібно визначитися з назвою нашої партії», - звернулася на відео Полякова.

Серед запропонованих назв партії були і вельми оригінальні і навіть провокаційні, в стилі Полякової. Наприклад, ПОПА (Партія Олі Полякової) або Ж * ПА (Жіноча партія Олі Полякової). Шанувальники стали пропонувати і свої оригінальні назви: «Крига скресла», «Цирк на дроті», «А давайте як у Зеленського Зе! А у нас За! »,« Голі ж * пи », «Шльопанці», «Кокошник», «Берегиня», «Номер один» або створити ще одну партію з назвою «Попа, як у Кім». Тільки тоді пропонують дочекатися виконавицю однойменного хіта Настю Каменських з медового місяця і долучити її до політичної сили.
Тим не менш, багато шанувальників Олі Полякової більше бажають бачити її на сцені, ніж в політиці. Про це вони пишуть у коментарях.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...