Справа розвалюється: З СІЗО вийшла Юлія Кузьменко, підозрювана у вбивстві Шеремета

Лікаря Юлію Кузьменко, підозрювану у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Про це повідомляє "Українська правда", передають Патріоти України .

Рішення прийняла колегія суддів Юрія Сливи, Тетяни Фрич і Володимира Мельника. Таким чином суд задовольнив клопотання захисту, який просив скасувати арешт Кузьменко.

Адвокат Кузьменко серед іншого, звертав увагу, що арешт обґрунтовують важкістю інкримінованого злочину, але це суперечить практиці Європейського суду з прав людини. Також захист говорив, що Кузьменко не може ховатися на окупованій території, як пише прокуратура, адже в такому випадку її як волонтера затримають бойовики.

Сама Кузьменко, виступаючи в суді, згадала про репресії часів СРСР і сказала, що її разом з іншими фігурантами справи переслідують для дискредитації волонтерського і ветеранського руху.

Прокурор просив не скасовувати арешт. Однак судді визнали, що ризики, на які раніше посилалися правоохоронці (втеча, перешкоджання слідству і т. ін), вже недійсні, адже розслідування завершено.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...