З уфинської пенсіонерки висипалося 300 тис. рублів (відео)

87-річна пенсіонерка загубилася на вулиці.

В Уфі Російської Федерації 87-річна пенсіонерка загубилася на вулиці. Коли її доставили в лікарню, з її одягу посипалися рублеві купюри. Про це повідомляє UFA1 на Ютубі, передають Патріоти України.

«Звідусіля - з кишень, навіть з коміра», - розповіло джерело видання. За його словами, лікарі попросили жінку показати всі гроші, які у неї були.

Медики нарахували 287 тисяч рублів, після чого купюри упакували і передали пенсіонерці разом із супровідним листом. Потім її відправили додому на швидкій. З'ясувалося, що пенсіонерка, яка проживає з онуком, забрала всю готівку, яка зберігалася вдома, і пішла гуляти. Більшу частину грошей вона склала в кульок на поясі, а решту сховала в одязі.


Хіти тижня. Чоловік, знаходячись у в'язниці, побудував собі особняк з крадених будматеріалів

понеділок, 10 серпень 2020, 2:00

Джереда Мюррея підвела лише прикра дрібниця під кінець будівництва. Мюррей якимось чином зміг дізнатися особисті дані декількох високопоставлених працівників будівельних компаній, у яких в Lowe's були відкриті кредитні лінії, і, видаючи себе за цих пра...

Хіти тижня. Рак легенів можна визначити по обличчю: Лікарі розповіли, на що звернути увагу

понеділок, 10 серпень 2020, 1:00

Медики говорять про те, що для раку легенів характерні особливі симптоми. Рак легенів - смертельно небезпечне захворювання, яке може видати обличчя людини. Перший симптом, на який варто звернути увагу - це утруднене дихання. Також зустрічається дискомф...