"З вами з'єднається Марія": Зеленський відповів батькові загиблої активістки Гандзюк

Віктор Гандзюк бажає зустрітися із президентом наодинці.

Віктор Гандзюк. Фото: соцмережі.

Президент Володимир Зеленський відповів на відкритий лист батька загиблої активістки Катерини Гандзюк Віктора Гандзюка і сказав, що готовий із ним зустрітися, передають Патріоти України.

"Доброго дня. Давайте зустрінемось в АП. З вами з'єднається Марія", - написав глава держави у коментарі під публікацією Гандзюка у Facebook.

Віктор Гандзюк заявив про необхідність закритої зустрічі з президентом - для обговорення перебігу розслідування вбивства його доньки.

"Я хочу зустрітися з президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова і в нас всього одна мета - покарати винних у вбивстві", - написав він.

Олена Зеленська розповіла про "казус" з сукнею в Японії (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:29

Олена і Володимир Зеленські у жовтні відвідали інтронізацію імператора Японії Нарухіто. "Суперечливий" наряд першої леді довго обговорювався в мережі. Дружині президента пред'являли неповагу до традицій Японії, згідно з якими жовтий колір можно носити ...

Чи не стерли історичну память: Скільки українців вважають Голодомор геноцидом. З'явилось соцопитування

вівторок, 19 листопад 2019, 17:15

82% громадян України вважають, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" з 29 жовтня по 4 листопада 2019 року. Тих, хто не підтримує цю тезу - 11%, ...