
Мер Житомира Сергій Сухомлин розповів про перший випадок інфікування коронавірусом у місті. Це 17-ий випадок в Україні загалом, зазначають Патріоти України. Йдеться про містянина, який повернувся з Австрії.
"56 років, лабораторні дослідження підтвердили наявність коронавірусу у цієї людини. Стан більш-менш нормальний, будемо надавати надалі всю інформацію", – сказав він.
Очільник міста також розповів, що сформовані бригади медиків, які зустрічатимуть в аеропорту "Бориспіль" та вокзалі Києва жителів Житомира.
"Для того, щоб нам максимально відслідкувати тих людей, які зараз приїжджають спецпотягами і спецрейсами з-за кордону, зафіксувати цих людей. Якщо є температура та інші ознаки захворювання, прямо там робити експрес-тести і далі працювати з цими людьми", – резюмував він.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...