З життя "високодуховної": У Росії дівчина підбила племінницю розмалювати монастир сатанинськими знаками (фото)

У селі Середньобіла Амурської області Російської Федерації (Далекий Схід) дівчина підбила свою племінницю на "розвага" – вони балончиком нанесли на стіни Средньобільського Богородичного жіночого монастиря сатанинські знаки. Тітці 29 років, а її племінниці – 15. Про це повідомив Telegram-канал Amur Mash, передають Патріоти України.

"Розвагу придумала 29-річна мадам і підбила на справу 15-річну племінницю. Взяли в руки балончики з червоною і чорною фарбою і вирушили до... монастиря. Вийшло негарно, але, на думку хуліганок, дуже смішно", – наголошується на каналі.

Після інциденту правоохоронці розпочали справу за статтею "Вандалізм, вчинений групою осіб за попередньою змовою " (ст. 214 Кримінального кодексу РФ). Максимальне покарання за вандалізм в Росії – до трьох років позбавлення волі. Зафарбовувати "витвори" зловмисниць довелося черницям.


"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...

Росіянка зізналася, що готова "пробачити" Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

вівторок, 24 травень 2022, 18:30

Росіянки зізнаються, що готові "вибачити" Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це...