За 20 років більшість людства не ласуватиме справжнім м'ясом

Нове дослідження прогнозує, що до 2040 року 60% м'яса, яке ми їмо, буде не тваринного походження.

Замість цього, вчені пророкують масовий перехід на "вирощені в пробірці" альтернативи м'ясу або продукти рослинного походження, пише Euronews, передають Патріоти України.
«Промислове виробництво м'яса користується поганою репутацією, а тваринницька галузь розглядається багатьма як непотрібне зло», - йдеться в звіті консалтингової компанії AT Kearney.
«Нові біотехнологічні методи в корені змінять не тільки м'ясну, але і всю харчову промисловість, оскільки такі продукти, як молоко, яєчний білок, желатин і риба, теж можуть бути створені з використанням аналогічних технологій».
Компанії вже випускають гамбургери, які виглядають, мають смак і відчуваються як м'ясо, але не містять м'яса взагалі.
«Штучне м'ясо отримують, не вбиваючи тварин, а просто роблячи невелику біопсію, тобто відбір тканини », - пояснює Джонатан Брімхар, провідний інженер Mosa Meat, голландської компанії, яка виготовила свій перший лабораторний м'ясний бургер ще в 2013 році.
З біопсії - невеликого шматочка тканини - робочі лабораторії витягають стовбурові клітини, які використовуються для вирощування мільйонів собі подібних, а потім використовуються для створення м'язової і жирової тканини, які і складають стейк.
Коли ви будете готувати вирощене в лабораторії м'ясо, «воно буде пахнути точно так же, як і звичайне м'ясо, воно буде мати той же смак», - Брімхар сказав в інтерв'ю Euronews.
У міру того як споживачі все більше усвідомлюють серйозний вплив промислового виробництва м'яса на навколишнє середовище і більше піклуються про благополуччя тварин, такі компанії, як Mosa Meat і Beyond Meat, сподіваються на хороші прибутки.
Брімхард сподівається, що коли люди краще зрозуміють суть нової технології, штучне м'ясо стане більш привабливим для широкої публіки.


Хіти тижня. Купувати нову машину з двигуном внутрішнього згоряння в найближчі п'ять років стане фінансовим самогубством: "Потриманий електромобіль незабаром стане краще нового з ДВЗ", - Ілон Маск

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:30

Покупці, які ще кілька років тому міняти один бензиновий седан преміум-класу на інший, тепер поголовно хочуть Tesla. Ціни на беушні люксові "коптилки" стрімко падають через різке падіння попиту. Світ стрімко рухається до більш чистих видів палива і тр...

"Няша" боится стать "зайчуткой": Собчак жорстко висловилася про новий імідж Поклонської (фото)

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:16

На думку телеведучої, політикиня зараз намагається уникнути зайвої уваги і має на це певні причини. У своєму блозі «Кривава бариня» російська телеведуча Ксенія Собчак уїдливо прокоментувала вбрання «екс-прокурора» анексованого Криму Наталії Поклонської...