За 20 років більшість людства не ласуватиме справжнім м'ясом

Нове дослідження прогнозує, що до 2040 року 60% м'яса, яке ми їмо, буде не тваринного походження.

Замість цього, вчені пророкують масовий перехід на "вирощені в пробірці" альтернативи м'ясу або продукти рослинного походження, пише Euronews, передають Патріоти України.
«Промислове виробництво м'яса користується поганою репутацією, а тваринницька галузь розглядається багатьма як непотрібне зло», - йдеться в звіті консалтингової компанії AT Kearney.
«Нові біотехнологічні методи в корені змінять не тільки м'ясну, але і всю харчову промисловість, оскільки такі продукти, як молоко, яєчний білок, желатин і риба, теж можуть бути створені з використанням аналогічних технологій».
Компанії вже випускають гамбургери, які виглядають, мають смак і відчуваються як м'ясо, але не містять м'яса взагалі.
«Штучне м'ясо отримують, не вбиваючи тварин, а просто роблячи невелику біопсію, тобто відбір тканини », - пояснює Джонатан Брімхар, провідний інженер Mosa Meat, голландської компанії, яка виготовила свій перший лабораторний м'ясний бургер ще в 2013 році.
З біопсії - невеликого шматочка тканини - робочі лабораторії витягають стовбурові клітини, які використовуються для вирощування мільйонів собі подібних, а потім використовуються для створення м'язової і жирової тканини, які і складають стейк.
Коли ви будете готувати вирощене в лабораторії м'ясо, «воно буде пахнути точно так же, як і звичайне м'ясо, воно буде мати той же смак», - Брімхар сказав в інтерв'ю Euronews.
У міру того як споживачі все більше усвідомлюють серйозний вплив промислового виробництва м'яса на навколишнє середовище і більше піклуються про благополуччя тварин, такі компанії, як Mosa Meat і Beyond Meat, сподіваються на хороші прибутки.
Брімхард сподівається, що коли люди краще зрозуміють суть нової технології, штучне м'ясо стане більш привабливим для широкої публіки.


"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...