За допомогою 3D-принтера: Вчені розгадали загадку моста Леонардо да Вінчі

Міст да Вінчі був в 10 разів довше інших мостів того часу, проте мав тільки дві опори і одну арку.

Група дослідників з Массачусетського технологічного інституту в США з'ясувала, наскільки був міцний міст, проект якого розробив Леонардо да Вінчі, передають Патріоти України.

Вчені за допомогою 3D-принтера виготовили 126 блоків для моделі моста, яка була в 500 разів менше оригінальної конструкції довжиною 280 метрів. Хоча да Вінчі не вказував, який будівельний матеріал повинен використовуватися, єдиним підходящим і доступним в той час ресурсом був камінь. Модель продемонструвала, що такий міст міг триматися під власною вагою і не потребував речовин для скріплення каменів.
Міст да Вінчі був в 10 разів довше інших мостів того часу, проте мав тільки дві опори і одну арку. При цьому висота конструкції була достатньою для того, щоб під нею могли пропливати невеликі судна. Проект був розроблений Леонардо для султана Османської імперії Баязида II, який хотів побудувати міст між Константинополем і сусіднім районом Галата. Оскільки в регіоні часто відбуваються землетруси, винахідник передбачив спеціальні опори по обидва боки мосту, щоб стабілізувати конструкцію при поперечних зсувах.

Хіти тижня. "Чувак з шрамом на еб*лі стає на коліно і цілує йому руку": Учасник Євробачення від РФ розкрив кримінальну правду про Кобзона (відео)

середа, 1 квітень 2020, 23:30

Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Йосипа Кобзона. Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Кобзона. "Я тоді знати не зн...

З архіву ПУ. Наддержавне, або Ілон Маск рве на собі волосся: Росіяни насмішили новітнім транспортним "гібридом" (відео)

середа, 1 квітень 2020, 23:05

Кремлівська пропаганда, як і сам Х*йло, не втомлюється переконувати підданих ВВП, що вони на заздрість всім живуть у державі найпередовіших технологій. Певно наслухавшись таких байок один росіянин додав свого креативу у вставанні з колін скрепного велетня