"За дурнів нас тримаєте?": У мережі розгорівся гучний скандал через переможця "Голосу країни-10" (відео)

Грандіозний фінал популярного вокального шоу "Голос країни-10" закінчився перемогою учасника Романа Сасанчіна з команди Тіни Кароль. Через це в мережі спалахнув скандал, передають Патріоти України.

Так, більшість глядачів заявила, що не погоджується з результатами, а сам проєкт вважає "купленим і постановчим". Інші також написали, що розчарувалися в ньому та більше не будуть дивитися. На їхню думку, Сасанчін "не тягне на переможця"

"Ех ви, повне розчарування! Хоча ви й самі бачите несправедливість. Фіналіст хороший хлопець, але він не переможець", "Всіх за дурнів тримаєте, чи що? Дивитися це неможливо", "Дно, тупо продажне дно. З шоу, де змагаються сильні вокалісти, "Голос" перетворився на постановчий смітник, де перемагають свої люди", "Найгірший фінал за 10 сезонів, не буду більше дивитися це шоу. Марна трата часу", – написали люди.

"За дурнів нас тримаєте?" У мережі розгорівся скандал через переможця "Голосу країни-10"
"За дурнів нас тримаєте?" У мережі розгорівся скандал через переможця "Голосу країни-10"

Зазначимо, що в другому етапі фіналу Роман боровся за перемогу з трьома учасниками: Сергієм Асафатовим, Індірою Едільбаєвою, Ерланом Байбазаровим. Дізнатися докладніше про те, як відбувався фінал "Голосу країни-10" в умовах карантину, можете тут.

Індра Едільбаєва, Сергій Асафатов і Ерлан Байбазаров

Індра Едільбаєва, Сергій Асафатов і Ерлан Байбазаров

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...