За фото з росіянами - на передову: Колишній тренер Усика й Ломаченка дав українцям цікаву пораду

Колишній багаторічний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський підтримав рішення Міністерства молоді та спорту щодо заборони тісного спілкування наших спортсменів із росіянами на зимових Олімпійських іграх. Пройдуть вони у Пекіні з 4 до 20 лютого, передають Патріоти України.

Своїми думками спеціаліст, через руки якого пройшли Олександр Усик, Василь Ломаченко, Денис Берінчик, Олександр Гвоздик, Андрій Котельник та інші наші знамениті боксери, поділився в коментарі сайтуmeta-ratings.

"Таке рішення напрошувалося давно, адже війна триває не рік і не п'ять. І майже щодня в цій війні з Росією гинуть українці. Якби моя воля, я взагалі не до зволяв би українським спортсменам стояти на одному п'єдесталі пошани з переможцями-росіянами на чемпіонатах, де ще не заборонено гімн Росії.Яка може бути повага до країни-агресора, яка вбиває моїх братів і сестер, захоплює чужі території? А тим, хто стверджує, що ми – один народ, брати, і робить спільні фото з росіянами, я б порадив побувати на передовій. Упевнений, вони одразу змінили б свою думку", – сказав Сосновський.

І навів приклад зі свого досвіду роботи у національній команді."Я більше десяти років очолював збірну України, й ми часто практикували спільні збори з атлетами інших країн. Але про проведення тренувань з росіянами навіть не замислювалися.

Потрібно завжди бути патріотом України й мати чітку позицію. Як я можу ставитись до Росії, якщо вона хоче знищити мою країну? Але ми цього не дозволимо. Семеро хлопців, які тренувалися у нашій боксерській залі, брали участь у бойових діях на сході країни. Дякувати Богу, всі повернулися живими", – поділився розповіддю тренер.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Працює в дитячій кліниці: Ідентифікували самку військового РФ, яка висловлювала готовність катувати й вбивати українських дітей

вівторок, 17 травень 2022, 19:57

Днями СБУ опублікувала фрагмент перехопленої розмови російського військового з дружиною. У ній жінка скаржилася чоловіку на українських дітей, які опинилися в Росії, і які відмовилися святкувати 9 травня, пояснивши, що це «не їхнє свято». Жінка в детал...