За геноцид українців російських окупантів нагороджують відзнаками для ветеранів Другої світової війни

Російських військовим вручають ордени та медалі до 9 травня. Про це сьогодні, 5 травня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України та нищення інфраструктури української держави, військовослужбовців 54 бригади управління 35 загальновійськової армії східного військового округу армії країни-окупанта (в/ч 53790), що дислокується у місті Бєлогорськ, нагороджують медалями "жукова", "суворова", "за відвагу" та орденами "мужності", - йдеться у повідомленні.

Згідно з указом про "медаль Жукова", нагорода призначена для вручення ветеранам "Великої вітчизняної війни, органів НКВС, Збройних сил СРСР та особам, які перенесли блокаду".

"Медалі “за відвагу” і ордени "мужності" окупанти, мабуть, заслужили за "подвиги" під час мародерства, крадіжок побутової техніки та спідньої білизни українців", - повідомляє ГУР.

Не дожив 7 днів до 25-річчя: У мережу потрапив останній бій молодого захисника під Бахмутом

понеділок, 29 травень 2023, 14:22

Захищаючи Україну, віддав життя молодий воїн із Іванкова на Київщині Іван Горенок, який воював у лавах 24 окремого штурмового батальйону "Айдар". Захисник не дожив сім днів до 25-річчя. Останній бій воїна 17 травня під Бахмутом потрапив на відео. Його ...

В уряді вирішили відмовитись від будівництва нового житла для переселенців: Чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 13:23

В Україні хочуть відмовитись від будівництва нового житла для переселенців. Йдеться про модульні містечка, які доволі затратні і не вельми комфортні. Натомість вкладатимуть гроші в облаштування соціальних гуртожитків на базі порожніх будівель, передают...