За геноцид українців російських окупантів нагороджують відзнаками для ветеранів Другої світової війни

Російських військовим вручають ордени та медалі до 9 травня. Про це сьогодні, 5 травня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України та нищення інфраструктури української держави, військовослужбовців 54 бригади управління 35 загальновійськової армії східного військового округу армії країни-окупанта (в/ч 53790), що дислокується у місті Бєлогорськ, нагороджують медалями "жукова", "суворова", "за відвагу" та орденами "мужності", - йдеться у повідомленні.

Згідно з указом про "медаль Жукова", нагорода призначена для вручення ветеранам "Великої вітчизняної війни, органів НКВС, Збройних сил СРСР та особам, які перенесли блокаду".

"Медалі “за відвагу” і ордени "мужності" окупанти, мабуть, заслужили за "подвиги" під час мародерства, крадіжок побутової техніки та спідньої білизни українців", - повідомляє ГУР.

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...