За геноцид українців російських окупантів нагороджують відзнаками для ветеранів Другої світової війни

Російських військовим вручають ордени та медалі до 9 травня. Про це сьогодні, 5 травня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України та нищення інфраструктури української держави, військовослужбовців 54 бригади управління 35 загальновійськової армії східного військового округу армії країни-окупанта (в/ч 53790), що дислокується у місті Бєлогорськ, нагороджують медалями "жукова", "суворова", "за відвагу" та орденами "мужності", - йдеться у повідомленні.

Згідно з указом про "медаль Жукова", нагорода призначена для вручення ветеранам "Великої вітчизняної війни, органів НКВС, Збройних сил СРСР та особам, які перенесли блокаду".

"Медалі “за відвагу” і ордени "мужності" окупанти, мабуть, заслужили за "подвиги" під час мародерства, крадіжок побутової техніки та спідньої білизни українців", - повідомляє ГУР.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.