За гроші можна все: Російський священик освятив пивний магазин та потрапив на відео

У Томську православного священник сфотографували під час освячення пивного магазину. Опублікував відеозапис Mash, повідомляють Патріоти України.

На відеозаписі видно, як спочатку священник перебуває в якомусь промисловому приміщенні, після чого в кадрі з'являється його фотографія поруч зі входом в магазин За пивом».

У прес-службі Томської єпархії виданню ТВ-2 пояснили, що батюшка Іван Сьомін працював на території місцевого заводу світлотехніки і освячував його. Вхід в пивний магазин нібито знаходиться поряд з підприємством. Прес-секретар єпархії Поліна Ромашова заявила, що «люди невірно витлумачили відбувається», а «світ зіпсований». Сам священник назвав провокацією ситуацію і заявив, що освячував виробництво.

«А те, що я проходив повз цього магазину і там кульки вивісили, так можна все, що завгодно, сфотографувати. Я ходжу повз різних закладів. Йдеш іноді, а там магазин 18+. Теж можна підловити і сказати "піп з секс-шопу вийшов". Тим більше немає прямих фотографій, що я якісь пляшки освящаю», - заявив священник.

Хотів стати "німцем": Житель Хмельниччини вимагав через суд прибрати з акту про шлюб дані, що він росіянин

четвер, 8 червень 2023, 20:30

Житель Хмельницької області намагався через суд змінити свою національність у документах про шлюб за 1980 рік. Перша інстанція задовольнила позов, однак Хмельницький апеляційний суд скасував їхнє рішення, повідомляють Патріоти України із посиланням на ...

Трагедія сталася на очах у тренерки: На Тернопільщині юну спортсменку вбила зламана дошка на санній трасі

четвер, 8 червень 2023, 20:14

На Тернопільщині з’ясовують обставини смерті 15-річної спортсменки, яка загинула під час спуску на санній трасі. Тіло дівчинки наскрізь проштрикнуло дошкою, яка відламалася, школярка загинула до приїзду медиків. Це єдина санна траса в Україні і як з’яс...