За який продукт переплачують українці

Маркетинговий хід вводить в оману покупців.

Патріотам України стало відомо, що продукти, які містять у назві приставку "еко", не мають ніякого відношення до органічної продукції. Як пояснює виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміянов, покупці найчастіше переплачують за гарний колір або назву.

"Все, що ми думаємо, що "еко" – натуральне, домашнє, фермерське – це до органіки взагалі жодного стосунку не має. Це маркетинговий хід – просто покупець переплачує за гарний зелений колір чи за красиву назву, на жаль", – цитує експерта "Україна 24".

Також Несміянова запитали, як можна контролювати органічні продукти. За словами спеціаліста, на органічних продуктах просто так позначку не поставиш.

"...вони вимогливі, і ця система працює. Питання, як держава збирається боротися з підробленими органічними товарами – це інша історія. А те, що вони вигадали якихось інспекторів, 22 одиниці – що вони робитимуть? Що вони будуть перевіряти? 22 людини на всю Україну? Це смішно насправді", – каже експерт.

Як придбати натуральну продукцію?

Несміянов каже, що перевірити продукт можна, попросивши сертифікат.

"Хочете купити органіку – підходьте і кажіть: дайте мені органічний товар. Вони дають, а ви кажете – добре, а тепер дайте сертифікат. Якщо сертифікат не дадуть, це не органіка", – підсумував український фахівець.


Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...