В Україні обговорюється можливість призову на службу до армії ув'язнених та ексв'язнів. Така ініціатива непогана, проте є нюанси. Питання мобілізації засуджених в ефірі телемарафону обговорили нардепи Євген Чернєв та Вадим Івченко, передають Патріоти України.
За словами Чернєва, він підтримує таку ініціативу. Проте, звісно, потрібно дивитися на статті, за якими вони були засуджені.
"І точно потрібно, щоб це було добровільно. Причому добровільно має бути з обох боків – і засуджених, якщо вони хочуть приєднатися до війська, і збоку командирів, які готові будуть узяти цих засуджених до своїх підрозділів. У такому випадку я цілком підтримую цю ініціативу", – зазначив він.
Своєю чергою, Івченко підкреслює, що постає таке питання: яким чином контролювати людей, коли їх не проконтролювало суспільство?
"Вони мають виконувати бойові завдання, бути в системі роти чи бригади. На них побратими наші мають покладатися. Якщо ми говоримо про засуджених, то лише про тих, за яких на себе візьмуть відповідальність командири – взяти з в'язниці, побачити їхні біографії, зрозуміти, що вони можуть в системі з іншими людьми відпрацювати бойові завдання, і тільки тоді на розсуд командира може бути якась дія", – пояснив свою думку нардеп.
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...
Інфляція в Україні дещо сповільнилася порівняно з піковим значенням у травні. Банкіри, бізнесмени та населення не вірять, що вона впаде нижче 10%, передають Патріоти України з посиланням на дані на сайті НБУ. Банкіри в липні погіршили інфляційні очікув...