
У Києві молодий чоловік з вікна висотки влаштував стрілянину в бік військової частини Національної гвардії України, розташованої біля станції метро "Печерська". Те, що відбувається, знімала на відео дівчина, після чого кадри виклали в мережу. Про це 21 травня передає "Київ Оперативний" на сторінці в Facebook.
Інцидент стався сьогодні рано вранці близько половини сьомого. Судячи з ролика, стріляли з будівлі ЖК "Аристократ" на вулиці Євгена Коновальця, 34.
Як видно на кадрах, молодик навів рушницю дрібного калібру в бік в/ч №2260, і вистрілив, очевидно, не цілячись. Після цього пролунав сміх дівчини-операторки.
Відео з такими "забавами" з'явилося в Instagram в акаунті користувача з ніком "15davydova". Через деякий час, як тільки інцидент набув розголосу, матеріал видалили, але ролик встиг розійтися просторами інтернету. На щастя, в результаті події ніхто не постраждав.
У мережі обурюються через інцидент та нахабства хуліганів, які влаштували такі дії на камеру, ймовірно, спеціально для "популярності".
Раніше повідомлялося, що сьогодні у Києві сталася стрілянина біля супермаркету, внаслідок чого отримав поранення чоловік, а стрілка вже затримали.
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...