За моральну шкоду: Скандальна Штепа отримає від України тисячі євро

Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити екс-меру Слов'янська, одіозній сепаратистсці Нелі Штепі грошову компенсацію. За рішенням ЄСПЛ, Штепа повинна отримати від держави 3600 євро, передають Патріоти України.

"Штепа скаржилася на тривале безальтернативне утримання під вартою. Суд задовольнив цю скаргу і визнав порушення ст. 5 і ст.6 Європейської конвенції з прав людини. Він також присудив виплатити їй грошову компенсацію в сумі 3600 євро (2600 євро в якості компенсації за порушене право і 1000 євро на правову допомогу) ", – розповів "Інтерфакс-Україна" адвокат Олександр Тананакін.

За його словами, компенсація повинна бути виплачена його підзахисної протягом 1-3 місяців.

Нагадаємо, Нелю Штепу затримали 11 липня 2014 року. Її звинувачували в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей і створення терористичної групи.

20 вересня 2017 року суд випустив Штепу з СІЗО під цілодобовий домашній арешт в Слов'янську. 21 вересня на неї надягли електронний браслет. 23 жовтня 2019 року Орджонікідзевський суд Харкова призначив обвинувальний акт до слухання на 15 листопада.


Скрепи високодуховні: Російські фани почали відписуватися від сторінки актора Пашиніна після прохання про допомогу

понеділок, 20 вересень 2021, 20:44

Російський актор Анатолій Пашинін, який переїхав в Україну ще 7 років тому, залишився без засобів до існування. Раніше на своїй сторінці в соцмережі актор зізнався, що не має заробітків в Україні і фактично живе за рахунок своєї дружини, з якою він одр...

ОАСК стане ще більш "слухняним" Банковій? Брату скандального судді Вовка повідомили нову підозру

понеділок, 20 вересень 2021, 20:22

Брату голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка Юрію Зонтову повідомили нову підозру. Про це повідомляє Центр протидії корупції, зазначають Патріоти України. . Юрій Зонтов вже підозрюється в підбурюванні до надання неправомі...