За нами слідкують? Google зізналася, що прослуховує користувачів

Компанія Google підтвердила, що ділиться уривками записів голосового помічника із експертами з мов у різних частинах світу, повідомляють Патріоти України.

Корпорація Google визнала, що її фахівці прослуховують команди, які користувачі віддають її голосовому помічнику. Організація зазначила, що аудіозаписи використовуються для аналізу мови з метою поліпшення розпізнавання мов.

Про витік аудіозаписів користувачів повідомив бельгійський телеканал VRT NWS. В їхньому розпорядженні опинилися більше тисячі записів. Представники каналу кажуть, що серед зразків була і конфіденційна інформація. Зокрема, адреси, дзвінки по роботі, розмови батьків із дітьми.

Журналісти змогли зв'язатися з деякими з людей за допомогою особистої інформації із записів. Ті підтвердили, що це їхній голос.

Деякі записи були зроблені, начебто, помилково через випадкову активацію асистента. Зазвичай запис проводиться тільки після того, коли голосовий помічник почув фразу: Ok, Google. Компанія записує команди користувачів смартфонів із Google Assistant і "розумної" колонки Google Home.

Google підтвердила, що ділиться уривками записів із експертами з мов у різних частинах світу. У компанії наголосили, що на аналіз спрямовується не більше 0,2% всіх команд користувачів. У Google запевнили, що співробітникам заборонено розшифровувати розмови команд й інші сторонні звуки. Компанія підтвердила факт витоку. У коментарі йдеться, що її допустив один із фахівців із мови.

"Проводиться розслідування, ми вживемо заходів. Ми проводимо повне вивчення наших процедур безпеки для неможливості повторення подібного", — запевнили в Google. Про це повідомили на unian.ua.

Резонанс тижня. На Київщині зниклого підлітка знайшли мертвим (фото, відео)

субота, 25 січень 2020, 21:30

Підліток зник 16 січня. В суботу, 18 січня, в селищі Бабинці Бородянського району на Київщині знайшли мертвим 16-річного Павла Кремінського. Про це повідомила Тетяна Лупова на Facebook-сторінці, передають Патріоти України. Підліток зник 16 січня. О 23:...

Хіти тижня. "Цнота на мільйон": З'явилися нові фото і деталі про українку, яка виставила себе на аукціон

субота, 25 січень 2020, 20:00

19-річна українка з Харкова, яка виставила на аукціон свою цноту за 100 тисяч євро, видалила всі свої фото з соцмереж, крім російської мережі "ВКонтакте". Про це повідомили в Telegram-каналі "Харків 1654", передають Патріоти України. "Ми її знайшли) Ха...