"За онлайн-ігри": У пенсіонерки з картки ПриватБанку щодня списували сотні гривень

З картки ПриватБанку в пенсіонерки щодня списували від 150 до 1000 грн. Згідно з даними з виписки фінустанови, жінка нібито платила за онлайн-ігри, водночас вона не давала на це дозвіл, користується кнопковим телефоном без інтернету і нікому не передавала свою картку. Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналістка Лілія Рагуцька, передають Патріоти України.

"ПриватБанк, прошу пояснити, як так могло статися, що з картки моєї мами-пенсіонерки щодня, практично кожен день, починаючи щонайменше з квітня, списувалося від 150 до 1000 гривень на якісь міфічні "розваги" від нікому не відомих компаній. Як так могло статися, що такі суми тупо зникали з рахунку без всякого запиту чи підтвердження проведення операцій?" – обурилася Рагуцька.

Жінка виявила зникнення коштів зі своєї картки, тільки коли не змогла оплатити ліки в аптеці – без її дозволу гроші вже списали за розваги. Як пояснила журналістка, до картки її мами не було доступу в сторонніх, пароль від неї знає сама пенсіонерка і її дочка. Водночас клієнтка ПриватБанку користується кнопковим телефоном, тому випадково завантажити гру в інтернеті і дати дозвіл на списання коштів вона не могла.

Журналістка звернулася в службу підтримки ПриватБанку з проханням роз'яснити, як із картки без підтвердження могло відбуватися списання коштів.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....