
У період дефіцитної "перебудови" 1986-1991 року Україна відправляла до Москви та інших великих регіонів Росії продукти, хоч і не першої важливості, але необхідні. Українські виробничі фабрики постачали росіянам цукор і ковбасу. Про це повідомили у твіттері на каналі "Історичні фото". Як доказ наведено шпальту першої незалежної газети на пострадянському просторі "Стиль життя", передають Патріоти України.
Очевидно, 1991 рік був найбільш тривожним для більшості обивателів, люди боялися припинення роботи заводів і підприємств, а в результаті й голоду. Однак уряд Михайла Горбачова заспокоїв громадян традиційним методом: через пресу. "Україна шле в Росію ковбасу і цукор. Голоду не буде – борошна і картоплі вистачить на всю зиму", – підписані фото з вічними чергами та пригніченими обличчями.

Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...