
У період дефіцитної "перебудови" 1986-1991 року Україна відправляла до Москви та інших великих регіонів Росії продукти, хоч і не першої важливості, але необхідні. Українські виробничі фабрики постачали росіянам цукор і ковбасу. Про це повідомили у твіттері на каналі "Історичні фото". Як доказ наведено шпальту першої незалежної газети на пострадянському просторі "Стиль життя", передають Патріоти України.
Очевидно, 1991 рік був найбільш тривожним для більшості обивателів, люди боялися припинення роботи заводів і підприємств, а в результаті й голоду. Однак уряд Михайла Горбачова заспокоїв громадян традиційним методом: через пресу. "Україна шле в Росію ковбасу і цукор. Голоду не буде – борошна і картоплі вистачить на всю зиму", – підписані фото з вічними чергами та пригніченими обличчями.

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...