За "перебудови" Україна виручала Росію цукром і ковбасою: У мережі опубліковано факти

У період дефіцитної "перебудови" 1986-1991 року Україна відправляла до Москви та інших великих регіонів Росії продукти, хоч і не першої важливості, але необхідні. Українські виробничі фабрики постачали росіянам цукор і ковбасу. Про це повідомили у твіттері на каналі "Історичні фото". Як доказ наведено шпальту першої незалежної газети на пострадянському просторі "Стиль життя", передають Патріоти України.

Очевидно, 1991 рік був найбільш тривожним для більшості обивателів, люди боялися припинення роботи заводів і підприємств, а в результаті й голоду. Однак уряд Михайла Горбачова заспокоїв громадян традиційним методом: через пресу. "Україна шле в Росію ковбасу і цукор. Голоду не буде – борошна і картоплі вистачить на всю зиму", – підписані фото з вічними чергами та пригніченими обличчями.

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...