
У період дефіцитної "перебудови" 1986-1991 року Україна відправляла до Москви та інших великих регіонів Росії продукти, хоч і не першої важливості, але необхідні. Українські виробничі фабрики постачали росіянам цукор і ковбасу. Про це повідомили у твіттері на каналі "Історичні фото". Як доказ наведено шпальту першої незалежної газети на пострадянському просторі "Стиль життя", передають Патріоти України.
Очевидно, 1991 рік був найбільш тривожним для більшості обивателів, люди боялися припинення роботи заводів і підприємств, а в результаті й голоду. Однак уряд Михайла Горбачова заспокоїв громадян традиційним методом: через пресу. "Україна шле в Росію ковбасу і цукор. Голоду не буде – борошна і картоплі вистачить на всю зиму", – підписані фото з вічними чергами та пригніченими обличчями.

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...