
Поблизу окупованого Луганська вийшла з ладу система водопостачання, що призвело до масових отруєнь, передають Патріоти України.
Аварія водогону під окупованим Луганськом призвела до забруднення системи стічними водами каналізації, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. За даними Головного управління розвідки України, використання забрудненої води спричинило зростання кількості випадків отруєння та тяжких захворювань серед місцевих жителів і бойовиків.
"Від початку квітня з діагнозом отруєння було госпіталізовано понад 20 російських військовослужбовців, які воюють на стороні ЛНР. Лікування місцевих мешканців, які зверталися з ознаками отруєння, проводилось амбулаторно", – наголосили в ГУР.
Зазначається, що командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...