
Поблизу окупованого Луганська вийшла з ладу система водопостачання, що призвело до масових отруєнь, передають Патріоти України.
Аварія водогону під окупованим Луганськом призвела до забруднення системи стічними водами каналізації, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. За даними Головного управління розвідки України, використання забрудненої води спричинило зростання кількості випадків отруєння та тяжких захворювань серед місцевих жителів і бойовиків.
"Від початку квітня з діагнозом отруєння було госпіталізовано понад 20 російських військовослужбовців, які воюють на стороні ЛНР. Лікування місцевих мешканців, які зверталися з ознаками отруєння, проводилось амбулаторно", – наголосили в ГУР.
Зазначається, що командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...