За що боролись - на те і напоролись: Окупанти масово отруїлися неякісною водою

Командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.

Поблизу окупованого Луганська вийшла з ладу система водопостачання, що призвело до масових отруєнь, передають Патріоти України.

Аварія водогону під окупованим Луганськом призвела до забруднення системи стічними водами каналізації, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. За даними Головного управління розвідки України, використання забрудненої води спричинило зростання кількості випадків отруєння та тяжких захворювань серед місцевих жителів і бойовиків.

"Від початку квітня з діагнозом отруєння було госпіталізовано понад 20 російських військовослужбовців, які воюють на стороні ЛНР. Лікування місцевих мешканців, які зверталися з ознаками отруєння, проводилось амбулаторно", – наголосили в ГУР.

Зазначається, що командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...