За що боролись - на те і напоролись: Окупанти масово отруїлися неякісною водою

Командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.

Поблизу окупованого Луганська вийшла з ладу система водопостачання, що призвело до масових отруєнь, передають Патріоти України.

Аварія водогону під окупованим Луганськом призвела до забруднення системи стічними водами каналізації, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. За даними Головного управління розвідки України, використання забрудненої води спричинило зростання кількості випадків отруєння та тяжких захворювань серед місцевих жителів і бойовиків.

"Від початку квітня з діагнозом отруєння було госпіталізовано понад 20 російських військовослужбовців, які воюють на стороні ЛНР. Лікування місцевих мешканців, які зверталися з ознаками отруєння, проводилось амбулаторно", – наголосили в ГУР.

Зазначається, що командування незаконних збройних формувань приховує інформацію про більшість випадків отруєнь та забороняє її оприлюднення у ЗМІ.

З архіву ПУ. 9 серпня - День Пантелеймона Цілителя: Історія свята і що не можна робити

неділя, 9 серпень 2020, 9:00

9 серпня православна церква вшановує великомученика і цілителя Пантелеймона. У цей день - у всіх храмах поминають святого, молячись про одужання найтяжчих хворих. Сам Пантелеймон увірував у Христа в той момент, коли звернувся до нього з молитвою, прося...

Степанову з Ляшком до відома: У Вінницькій ЦРЛ, що отримала 3 500 захисних костюмів від Фонду Порошенка, на COVID-19 не захворів жоден медик

неділя, 9 серпень 2020, 8:41

Належне забезпечення медиків засобами антивірусного захисту залишається на незадовільному рівні на 5-му місяці пандемії, не зважаючи на багатомільярдний державний спецфонд. Від початку епідемії коронавірусу Вінницька центральна районна клінічна лікарня...