
Соціальні мережі обговорюють відео, на якому вдова російського окупанта з Орська після затоплення міста втратила все майно та у розпачі кричить на місцевого мера Василя Козупіцу. Жінка заявила, що через повінь втратила все майно та речі, проте досі не отримала жодних грошових виплат, передають Патріоти України.
Більше того, її чоловік, російський окупант, загинув на війні в Україні, і тепер їй нема на що його поховати. "Мій чоловік загинув на війні, а мені тепер жодних виплат, жодної допомоги! За що мій чоловік загинув?" – кричала вона на чиновника.
Більше того, жінка почала ображати мера і нагадала, що поки росіяни тонули та втрачали своє майно в Орську, син мера мешкає у розкоші в Дубаї. Розслідування про сім'ю чиновника напередодні вийшло у російських ЗМІ та викликало скандал. Казанський емоційно прокоментував відео.

Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...