
Соціальні мережі обговорюють відео, на якому вдова російського окупанта з Орська після затоплення міста втратила все майно та у розпачі кричить на місцевого мера Василя Козупіцу. Жінка заявила, що через повінь втратила все майно та речі, проте досі не отримала жодних грошових виплат, передають Патріоти України.
Більше того, її чоловік, російський окупант, загинув на війні в Україні, і тепер їй нема на що його поховати. "Мій чоловік загинув на війні, а мені тепер жодних виплат, жодної допомоги! За що мій чоловік загинув?" – кричала вона на чиновника.
Більше того, жінка почала ображати мера і нагадала, що поки росіяни тонули та втрачали своє майно в Орську, син мера мешкає у розкоші в Дубаї. Розслідування про сім'ю чиновника напередодні вийшло у російських ЗМІ та викликало скандал. Казанський емоційно прокоментував відео.

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...