"За що мій чоловік загинув?": Вдова ліквідованого в Україні мобіка накинулася на мера із затопленого Орська

Соціальні мережі обговорюють відео, на якому вдова російського окупанта з Орська після затоплення міста втратила все майно та у розпачі кричить на місцевого мера Василя Козупіцу. Жінка заявила, що через повінь втратила все майно та речі, проте досі не отримала жодних грошових виплат, передають Патріоти України.

Більше того, її чоловік, російський окупант, загинув на війні в Україні, і тепер їй нема на що його поховати. "Мій чоловік загинув на війні, а мені тепер жодних виплат, жодної допомоги! За що мій чоловік загинув?" – кричала вона на чиновника.

Більше того, жінка почала ображати мера і нагадала, що поки росіяни тонули та втрачали своє майно в Орську, син мера мешкає у розкоші в Дубаї. Розслідування про сім'ю чиновника напередодні вийшло у російських ЗМІ та викликало скандал. Казанський емоційно прокоментував відео.

скриншот

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...