"За що мій чоловік загинув?": Вдова ліквідованого в Україні мобіка накинулася на мера із затопленого Орська

Соціальні мережі обговорюють відео, на якому вдова російського окупанта з Орська після затоплення міста втратила все майно та у розпачі кричить на місцевого мера Василя Козупіцу. Жінка заявила, що через повінь втратила все майно та речі, проте досі не отримала жодних грошових виплат, передають Патріоти України.

Більше того, її чоловік, російський окупант, загинув на війні в Україні, і тепер їй нема на що його поховати. "Мій чоловік загинув на війні, а мені тепер жодних виплат, жодної допомоги! За що мій чоловік загинув?" – кричала вона на чиновника.

Більше того, жінка почала ображати мера і нагадала, що поки росіяни тонули та втрачали своє майно в Орську, син мера мешкає у розкоші в Дубаї. Розслідування про сім'ю чиновника напередодні вийшло у російських ЗМІ та викликало скандал. Казанський емоційно прокоментував відео.

скриншот

Повістки в Україні надсилатимуть поштою: У Міноборони назвали дату і пояснили алгоритм

неділя, 16 червень 2024, 7:56

Після 16 липня в ході мобілізації повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою. Надсилати повістки у застосунки "Дія" та "Резерв+", як анонсувалось раніше, не будуть, хоча "це питання ще розглядається". Про це в українському телеефірі повідоми...

Допомога українським біженцям триває: Нідерланди виділять додаткові €10 млн на мовні курси

неділя, 16 червень 2024, 7:50

Нідерландський уряд оголосив про виділення додаткових €10 млн на мовні курси для українських біженців. Про це йдеться на сайті уряду Нідерландів, передають Патріоти України. Вказано, що завдяки виділеним коштам муніципалітети зможуть продовжувати підтр...