За таку ціну мають бути позолоченими? В "Ашані" у Києві побачили сосиски за 1963 грн (фото)

Звичайні на перший погляд сосиски помітили на полицях супермаркету "Ашан" 14 грудня. Відвідувачі звернули увагу на цінник, в якому було зазначено що вартість товару без акції – майже 2 тисячі гривень. Про появу сосисок з такою величезну вартістю, які продавали зі знижкою, написав у фейсбуці виконавчий директор Союзу споживачів України Олег Несміянов, передають Патріоти України.

На ціннику було написано, що кіло сосисок коштує 119,9 гривні, однак без акції вони коштували 1963,1 гривні. Чоловік зазначив, що дуже полюбляє подібні акції.

Наслідок програмної помилки

Несміянов виклав фотографію цінника, біля якого лежали вершкові сосиски з філе індички компанії "М'ясна гільдія". Також на ціннику було вказано, що продають товар зі знижкою у 93%.

У коментарях до допису користувачі жартівливо зазначили, що треба перевіряти термін придатності цих сосисок. Деякі розповіли, що в "Ашані" нерідко бувають подібні збої та програмні помилки. "Це з програмою пов'язано, глюк. Але при цьому в "Ашані" часто бувають дуже хороші ціни й розпродажі, і поки для мене він на першому місці, говорю за той, що біля мене, в інших "Ашанах" по-іншому, все залежить від директора", – написала користувачка Іннесса Ассенні.

Втім, всі зійшлися на тому, що поява подібного цінника – помилка, а також приклад роботи співробітників, які не думають про свою роботу, оскільки вони мали б побачити неспіврозмірність цифр реальній вартості сосисок.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...