За те, що ігнорував її оголені фото: Жінка найняла кілера, щоб вбити свого одруженого коханця

У Великій Британії 43-річна Гелен Хьюлетт заплатила 20 тисяч фунтів стерлінгів, щоб кілер вбив її одруженого коханця 50-річного Пола Белтона. Про це пише thesun.co.uk, передають Патріоти України.

Жінка та чоловік працювали на одній із фабрик заморожених продуктів. Там між парою спалахнув роман, проте Пол одразу вирішив припинити стосунки, оскільки він був одружений. Для цього британець навіть змінив місце роботи. Проте жінка дуже зациклилась на коханцю: вона стежила за його життям та присилала інтимні фото, які чоловік ігнорував. Також вона постійно говорила, що Пол вчиняє сексуальне насильство над жінками.

Згодом жінка через один із сайтів вирішила найняти кілера, щоб він вбив її коханого. Жінка просила обставити все, як "нещасний випадок". Вона погодилась заплатити вбивці 20 тисяч фунтів стерлінгів.

Після цього жінку затримали, на суді вона переконує, що "не хотіла завдати шкоди чоловіку". Слухання у справі триває.

"Пункт призначення - Кобзон": У Росії окупант, який на "криваві гроші" за війну проти України купив квартиру, загинув у ДТП з дружиною і дітьми (фото)

субота, 25 березень 2023, 9:30

Росіянин Олег Боголицин із міста Мирний Архангельської області РФ разом із родиною загинув у ДТП. Нещодавно він повернувся додому з війни в Україні живим-здоровим, проте карма наздогнала окупанта навіть у рідному місті. Про ліквідацію путінського війсь...

Цибулю продаватимуть по 100 грн! Українців попередили про рекордне подорожчання овочу

субота, 25 березень 2023, 9:29

В Україні виник дефіцит цибулі, тому її вартість зросла майже вдвічі. Це пов'язано з окупацією південних територій країни. Стало відомо, що нинішні рекордні ціни на овоч далеко не межа, передають Патріоти України. Незабаром цибуля подорожчає до 100 гри...