"Забери в сусідів субсидію": Українцям пропонують "здавати" тих, хто приховує доходи

Українці можуть добитися скасування субсидій для своїх сусідів, якщо знають, що останні приховують доходи.Такий елемент контролю діє ще з 1 липня 2018 року, розповів ексміністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

"З 1 липня 2018 року діє реєстр субсидіантів, який може подивитися кожен. Якщо людина там не бачить персональних даних, але знає адресу сусіда і знає, що він приховує доходи, то може звернутися", - пояснює Рева в ефірі телеканалу "Україна 24".

З його слів, після звернення можуть перевірити правомірність отримання сусідом субсидії. "Якщо ця інформація відповідає дійсності, субсидію можуть скасувати. Це елемент контролю", - каже Рева.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...