Заблоковано на YouTube: Серіал "Слуга народу" з Зеленським "заборонений" для показу в РФ

Ще до перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах фільм був у відкритому доступі.

На території Росії в YouTube більше немає доступу до серіалу "Слуга народу", який став одним з найбільш популярних комедійних багатосерійних фільмів як в Україні, так і в Росії, передають Патріоти України.

Ще до перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах фільм був у відкритому доступі. Російські користувачі втратили можливість дивитися серіал "Слуга народу" на території своєї країни - проект заблокований на YouTube. Як стало відомо, запит про причини відсутності доступу був проігнорований правовласниками серіалу - компанією "Кварталу 95".

Однак digital-директор студії Сергій Пушкін прокоментував інформацію. За його словами, відсутність доступу - захід тимчасовий. Відразу після залагодження всіх юридичних нюансів, доступ знову буде відкритий. "Сподіваємося, що це швидко вирішиться", - уточнив Пушкін. Цікаво, що крім жителів РФ доступ до "Слугу народу" на YouTube закритий для Великобританії.

Хіти тижня. ​Зуби сильніші, ніж в акули! Вчені показали фото раніше невідомого морського "монстра"

четвер, 20 червень 2019, 3:00

Вчені показали фото маловідомої глибоководної риби сімейства драконовидних виду Aristostomias scintillans, яка має унікальні зуби, в рази гостріші та сильніші, ніж у піраньї чи акули, повідомляють Патріоти України. Так, цей вид мешкає більш ніж на 1600...

Подорож стала останньою: На курорті в Туреччині жорстоко вбито українця

четвер, 20 червень 2019, 0:00

За версією слідства, українець жорстоко побив батька після словесної перепалки. В Анталії (Туреччина) затримали 23-річного туриста з України, якого підозрюють у вбивстві власного 80-річного батька. Зазначається, що вони разом приїхали на відпочинок, пр...