
Азовець Михайло Южний Чапля провів у російському полоні 28 місяців. Лейтенант, офіцер групи бойового управління, він одним із останніх виходив з «Азовсталі». У інтерв’ю на каналі «Доцент знає» військовий, котрий родом із Харкова, розповів, що у полоні його катував «землячок», передають Патріоти України.
«Він бив мене шокером. Причому сам був із Салтівки – того району, який найбільше обстрілюють. І постійно казав: «Смотри, я здесь, а где ти?», – розповів Михайло Чапля. Також, за словами азовця, росіяни забрали в нього обручку та хрестик. Крім того, його били, бо зухвало спілкувався з російськими пропагандистами.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...