
Азовець Михайло Южний Чапля провів у російському полоні 28 місяців. Лейтенант, офіцер групи бойового управління, він одним із останніх виходив з «Азовсталі». У інтерв’ю на каналі «Доцент знає» військовий, котрий родом із Харкова, розповів, що у полоні його катував «землячок», передають Патріоти України.
«Він бив мене шокером. Причому сам був із Салтівки – того району, який найбільше обстрілюють. І постійно казав: «Смотри, я здесь, а где ти?», – розповів Михайло Чапля. Також, за словами азовця, росіяни забрали в нього обручку та хрестик. Крім того, його били, бо зухвало спілкувався з російськими пропагандистами.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...