Забули запроситись, але ухитрились домовитись: На весільну церемонію вломився дикий ведмідь (фотофакти)

Жених и невеста с медведем

На весілля Корі Брюер і Саріни Томпсон, що мала місце в національному парку Грейт-Смокі-Маунтінс американського штату Тенніссі, з'явився несподіваний гість, котрий замість трагедії, чи драми вирішив вчинити весільний водевіль, зазначають Патріоти України.

Фотограф Лі Макмахан каже, що після закінчення церемонії виконувала звичайну фотозйомку за участю гостей та родичів, а потім всі вирушили підкріпити сили, а Лі і наречені відійшли в сторону попозувати ще.

І тут на задньому плані вийшов з лісу чорний ведмідь - барибал. Макмахан розповіла Fox News, що спочатку навіть не особливо злякалася - її більше хвилювали фотографії. Однак трохи пізніше дійшло усвідомлення ступіню небезпеки. Тим більше, що ведмідь, принюхуючись, попрямував в її сторону. «До цього часу я вже неабияк натерпілася страху», - зізнається жінка при виконанні.

Ведмідь також забрів на місце проведення церемонії одруження - на щастя, коли там уже нікого не було. Фотограф скористалася нагодою зробити ще пару знімків.

Це, за словами Лі, була сама «пригодницька» її фотосесія. Досі таким вважала випадок, коли довелося фотографувати сім'ю з їх домашнім опосумом.

Ілон Маск досяг чергової мрії: SpaceХ виграла контракт NASA на відправку астронавтів на Місяць. Чекати залишилось недовго

субота, 17 квітень 2021, 8:38

"NASA вибрала SpaceX для повернення астронавтів на Місяць. Я дуже рада нашому партнерству з SpaceX", - сказала керівник програми NASA з доставки людей на Місяць Ліза Уотсон-Морган, повідомляє NASA. . У конкурсі на отримання контракту також брали участ...

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...