Забув про графіки відключення світла: Мер Івано-Франківська застряг у ліфті (фото)

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків застряг у ліфті. Йому довелося чекати на аварійну службу. Руслан Марцінків повідомив про це у своїх соцмережах, передають Патріоти України.

Він розповів, що забув про графіки відключення світла та вирішив проїхатися на ліфті.

Мер Франківська мав з собою лише ліхтарик

Мер опублікував допис близько 18:00. Він розповів, що мав з собою ліхтарик.

"Застряг в ліфті вдома! Чекаю аварійну! Світло відключили, а я забув! Добре, що ліхтарик в кишені", – написав Марцінків.

Також мер Івано-Франківська опублікував світлину.

Згодом він написав у коментарях під дописом про те, що станом на 19:00 працівники аварійної служби звільнили його із пастки. Він зазначив, що просидів у ліфті приблизно 20 хв.

Користувачі фейсбуку залишили чимало коментарів під дописом. Зокрема також жартували, аби Марцінків зателефонував міському голові, щоб негайно направив аварійну службу.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...