"Забирайте документи!" На Тернопільщині 11-класникам повідомили, що вони не можуть навчатися у своїй школі (відео)

Директор дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року.

Школа у селі Вишгородок. Фото: Вікіпедія.

Одинадцятикласникам Вишгородоцької школи (Тернопільська область) повідомили, що вони не зможуть завершити навчання у стінах цього закладу, і сказали забрати документи. Як йдеться в сюжеті місцевого телеканалу Т1 новини, головна причина такого рішення – у випускному класі навчається менше п’яти дітей. Тому в Міністерстві освіти і науки вирішили його розформувати, передають Патріоти України.

До найближчої школи необхідно доїжджати польовою дорогою десять кілометрів. Батьки проти такого навчання. А психолог Ніна Собулевська пояснила, що зміна школи може спричинити депресію в дітей або погіршити успішність в навчанні.

"Документи ми не забираємо, бо не маємо змоги відвозити дитину до іншого навчального закладу. Якщо ми тут не закінчимо 11 класів, то можливо те, що моя дитина не здобуде повної загальної середньої освіти", – розповіли батьки одинадцятикласника Максима.

Директор Андрій Бойко зазначив, що дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року. В обласному управлінні освіти пропонують два виходи з ситуації: або обрати сімейну форму навчання, або довозити дітей до інших навчальних закладів. Батьки ж зупинятись не збираються. Якщо на їхню проблему не звертатимуть увагу, то вийдуть всією школою на протест.

З архіву ПУ. Директор вже звільнилась: У РФ випускники влаштували БДСМ-флешмоб на порозі школи (відео)

неділя, 12 липень 2020, 16:00

У Владивостоці останній дзвоник-2019 пройшов дуже нетрадиційно. В школі №74 Владивостока (Росія) учні 11 класу влаштували БДСМ-флешмоб за день до останньої лінійки, передають Патріоти України. Після уроків школярі зібралися біля ганку школи і чекали на...

Пінгвіни-монстри: Вчені показали, хто населяв 40 млн років тому територію США

неділя, 12 липень 2020, 15:58

Хоча плотоптеріди виглядали дуже схожими на гігантських пінгвінів, глибокий аналіз показав, що вони насправді більш тісно пов'язані з сучасними олушами і бакланами. Величезні "пінгвіни-монстри", які, жили в Новій Зеландії 62 мільйони років тому, мали д...