"Забирайте документи!" На Тернопільщині 11-класникам повідомили, що вони не можуть навчатися у своїй школі (відео)

Директор дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року.

Школа у селі Вишгородок. Фото: Вікіпедія.

Одинадцятикласникам Вишгородоцької школи (Тернопільська область) повідомили, що вони не зможуть завершити навчання у стінах цього закладу, і сказали забрати документи. Як йдеться в сюжеті місцевого телеканалу Т1 новини, головна причина такого рішення – у випускному класі навчається менше п’яти дітей. Тому в Міністерстві освіти і науки вирішили його розформувати, передають Патріоти України.

До найближчої школи необхідно доїжджати польовою дорогою десять кілометрів. Батьки проти такого навчання. А психолог Ніна Собулевська пояснила, що зміна школи може спричинити депресію в дітей або погіршити успішність в навчанні.

"Документи ми не забираємо, бо не маємо змоги відвозити дитину до іншого навчального закладу. Якщо ми тут не закінчимо 11 класів, то можливо те, що моя дитина не здобуде повної загальної середньої освіти", – розповіли батьки одинадцятикласника Максима.

Директор Андрій Бойко зазначив, що дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року. В обласному управлінні освіти пропонують два виходи з ситуації: або обрати сімейну форму навчання, або довозити дітей до інших навчальних закладів. Батьки ж зупинятись не збираються. Якщо на їхню проблему не звертатимуть увагу, то вийдуть всією школою на протест.

Каблучка з людської кістки: У США чоловік зробив моторошний подарунок дружині (фото)

понеділок, 16 вересень 2019, 5:47

Мешканка американського штату Північна Кароліна Бріттані Рассел (Brittany Russell) отримала в подарунок від чоловіка каблучку з людської кістки. За словами Рассел, каблучка вирізана вручну з кістки людини у Великобританії. Дівчина опублікувала фото з п...

Хіти тижня. "Свої прикривають": Бабченко висунув версію щодо долі екс-ГРУшників, обміняних на Савченко

понеділок, 16 вересень 2019, 4:00

Непідтверджена інформація про те, що працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Євген Єрофєєв і Олександр Александров мертві, викликає сумніви. "Такі закриті системи, як ГРУ, ФСБ чи щось іще, не вбивають своїх людей". Таку думку вислов...