"Забирайте документи!" На Тернопільщині 11-класникам повідомили, що вони не можуть навчатися у своїй школі (відео)

Директор дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року.

Школа у селі Вишгородок. Фото: Вікіпедія.

Одинадцятикласникам Вишгородоцької школи (Тернопільська область) повідомили, що вони не зможуть завершити навчання у стінах цього закладу, і сказали забрати документи. Як йдеться в сюжеті місцевого телеканалу Т1 новини, головна причина такого рішення – у випускному класі навчається менше п’яти дітей. Тому в Міністерстві освіти і науки вирішили його розформувати, передають Патріоти України.

До найближчої школи необхідно доїжджати польовою дорогою десять кілометрів. Батьки проти такого навчання. А психолог Ніна Собулевська пояснила, що зміна школи може спричинити депресію в дітей або погіршити успішність в навчанні.

"Документи ми не забираємо, бо не маємо змоги відвозити дитину до іншого навчального закладу. Якщо ми тут не закінчимо 11 класів, то можливо те, що моя дитина не здобуде повної загальної середньої освіти", – розповіли батьки одинадцятикласника Максима.

Директор Андрій Бойко зазначив, що дізнався про те, що в його школі не буде випускного класу, вже після початку навчального року. В обласному управлінні освіти пропонують два виходи з ситуації: або обрати сімейну форму навчання, або довозити дітей до інших навчальних закладів. Батьки ж зупинятись не збираються. Якщо на їхню проблему не звертатимуть увагу, то вийдуть всією школою на протест.

Поспішав на той світ? Розігнався до 220 км на годину: У Києві зловили нахабного порушника-"рекордсмена"

середа, 20 листопад 2019, 16:38

На київських дорогах поліцейські зафіксували небувале перевищення швидкості: тут автомобіль розігнався до швидкості 222 км на годину. Порушника 19 листопада зафіксувала електронна система TruSign на Столичному шосе. При цьому в Центрі організації дорож...

Уже не в хоспісі: З'явилися нові дані про стан Заворотнюк

середа, 20 листопад 2019, 16:28

Анастасія Заворотнюк продовжує лікування від раку мозку в одній з московських установ. Близькі актриси продовжують наполегливо мовчати про її стан і діагноз, але у ЗМІ регулярно просочується інформація, що зірці "Моєї прекрасної няні" набагато краще, ...