Загадка таємничих монолітів розкрита - жартівники в усьому зізналися, але до них досі є питання

Загадка таємничих монолітів, які знайшлися в пустелі Юти, в Каліфорнії (США) і змусили людей говорити про вторгнення прибульців, розкрита. Як того і слід було очікувати, авторами ідеї стали місцеві художники з арт-групи The most famous artist, передають Патріоти України.

На сторінці групи в Instagram жартівники повідомили, що беруть на себе відповідальність і показали фото одного з обелісків ще до монтажу. За словами художників, таким чином вони вирішили розіграти світ, щоб розрядити напруження наприкінці цього "жахливого" року. Ну а крім цього, арт-група тепер продає копії обелісків і нібито той самий моноліт з пустелі Юти. Його ціна - $ 45 тисяч.

Але деякі питання все ж залишилися без відповідей. По-перше, художники так і не відповіли, чи причетні вони до установки схожого обеліска в Румунії. По-друге, в бесіді з виданням Mashable керівник арт-групи Метті Мо заявив, що не може розповісти подробиці їхнього проекту з монолітами з міркувань безпеки. По-третє, немає ніяких доказів, що художники дійсно причетні до цієї історії, а їх пост не є черговим хитрим трюком.

Як уточнює видання, The most famous artist дійсно може бути причетна, тому що вже неодноразово виробляла доволі сміливі та навіть нелегальні викрутаси. Наприклад, у 2017 році її учасники змінили знак Hollywood у Лос-Анджелесі на Hollyweed (в англійській "weed" - сленгова назва марихуани).


Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...