Загадкова смерть митрополита в окупованому Луганську: Місцеві впевнені, що Митрофана вбили

В окупованому Луганську помер митрополит Луганський і Алчевський Митрофан. Проросійські ЗМІ пишуть, що батюшка помер в результаті перенесеного інфаркту. Однак в Мережі запевняють: митрополита вбили, передають Патріоти України.
Доказом останнього служить фото свідоцтва про смерть Михайла Юрчука - ім'я Митрофана в світі. Причиною смерті вказано аж ніяк не інфаркт, а закрита тупа травма голови з переломом кісток черепа та крововиливом в мозок.

"Прям по классике: "Батюшка скончался апоплексическим ударом". Чего им было сразу не признаться, что архиерею голову проломили? Ибо сказано: нет ничего тайного, что не стало бы явным. Непонятно только пока, они там кафедру не поделили, или афедрон", - пишуть Телеграмм-канали.

Зазначимо, що митрополит Митрофан - уродженець Хмельницької області і майже 20 років прожив в столиці України. Пройшов шлях від інспектора в київських духовних школах до голови Синодальної комісії Української Православної Церкви. Преосвященним Луганським і Алчевським Митрофан став ще за два роки до окупації Донбасу бойовиками.

Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.