Загадковий код "78": В Україні стартує видача нових посвідчень водіїв

З сьогоднішнього дня, 28 грудня, в Україні стартує видача спеціальних посвідчень водія з позначкою у вигляді коду "78". Це свідчить про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС, передають Патріоти України.

З таким документом громадяни можуть керувати автомобілем лише з автоматичною коробкою передач, а за відсутності цього коду – з будь-якою. Такі нововведення схвалив Кабінет міністрів 22 вересня. Тоді це рішення викликало бурхливе обговорення серед громадян.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...