
У кількох районах Білорусі увечері 19 квітня зафіксували падіння метеорита. Цікаво, що рідкісне явище сталося в той же час, коли над українською столицею Києвом бачили загадковий яскравий спалах. Момент падіння метеорита було знято у місті Гомель. Про це повідомляє Telegram-канал "МотолькоПомоги", передають Патріоти України.
Запис з автомобільного відеореєстратора датується 19 квітня 21:56 за місцевим часом. Крім того, про яскравий спалах у небі повідомляли у різних містах Білорусі.
Близько 22:00 мешканців Гомеля, Мозиря та інших міст, що розташовані поблизу білорусько-українського кордону, налякав яскравий спалах у небі, який нагадував падіння метеорита.
За інформацією Telegram-каналу "Флагшток", місцеві жителі помітили світловий спалах жовто-синього або жовто-зеленого кольору. З Гомеля спалах спостерігався у напрямку півдня, у Мозирі – у південно-східному напрямку.
Варто зазначити, що у Головному центрі спеціального контролю повідомили, що 19 квітня о 21:57 за київським часом інфразвуковими засобами на території України зареєстровано високоенергетичну акустичну подію. Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходилось у Київській області. Крім того, у відомстві зазначили, що подія, ймовірно, пов'язана із входом космічного тіла до щільних шарів атмосфери.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...