Загальна мобілізація набирає обертів: У Києві роботодавців зобов'язали подати військкомату списки всіх працюючих чоловіків

В Україні продовжується загальна мобілізація. Поки що її продовжено до 19 лютого. Але, мабуть, із наближенням цієї дати її продовжать ще. Наразі по всій країні ТЦК активізували мобілізацію, передають Патріоти України.

Зокрема, у Києві керівників підприємств зобов’язали подати списки всіх чоловіків призовного віку, які в них працюють.Таку інформацію опублікував сектор із питань мобілізаційної роботи Дніпровської районної адміністрації. У повідомленні посилаються на наказ, виданий начальником КДВА генерал-полковником Сергієм Попком.

При цьому в інформації звертають увагу роботодавців, що вони зобов'язані сповіщати військовозобов'язаних щодо виклику в ТЦК, а також забезпечити прибуття своїх підлеглих до центру комплектації (військкомату) у зазначені дату і час.

"Згідно зі статтею 38 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, зобов'язані на вимогу Київського міського та районних у місті Києві територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки сповістити військовозобов'язаних та забезпечити їхнє своєчасне прибуття на виклик", - пишуть в інформації.

Там також роз'яснюють, хто із працівників має увійти до списків для ТЦК. Йдеться про всіх чоловіків із 1968 по 2003 рік народження. "Просимо Вас надати списки громадян чоловічої статі 1968-2003 років народження (незалежно від місця проживання та перебування на військовому обліку), які працюють на підприємстві, установі або організації за формою, що додається", - звертається військова адміністрація до керівників столичних підприємств.

Втім, є відомості. що подібні розпорядження отримали не лише столичні роботодавці, а й керівники підприємств у всіх регіонах. Причому списки мають бути сформовані та надані найближчими днями – до 31 січня.

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...