Загороджувальні загони та розстріли за непокору: Мобілізований із "ДНР" розповів правду про "порядки" в армії окупантів

В ОРДЛО Росія масово "мобілізує" місцевих жителів і без підготовки та з одними автоматами кидає на штурм позицій ЗСУ, зокрема у Маріуполі. "Мобілізовані" практично не мають шансів вижити, а "рятівники" ставляться до них, як до худоби, передають Патріоти України.

Тих, хто наважується відмовлятися йти гарматним м'ясом попереду окупантів, росіяни розстрілюють. Про це з посиланням на розповідь знайомого, який живе в окупації на Донеччині, пише ізраїльський політолог Авраам Шмулевич.

Один із "мобілізованих" жителів Донецька, 47-річний власник невеликого готельного бізнесу, інженер-будівельник за освітою, розповів, що його затримали та силоміць відвезли до "військкомату" для "мобілізації" прямо з магазину, куди він 28 лютого вийшов за продуктами.

Разом із групою таких же нещасних віком від 18 до 55 років його загнали до "Будинку культури", переодягли у військову форму та відправили до окупованого Криму. Вже на півострові у майбутнього "гарматного м'яса" відібрали мобільні телефони та видали автомати.

У Криму, розповідає мешканець ОРДО, він із "товаришами по нещастю" пробув тиждень. Годували їх погано – "щоб не здохли". А потім відправили "додому" – прямо під Авдіївку на Донеччині, на "Промзону", де ще до широкомасштабного вторгнення РФ практично ніколи не було тихо, а після приходу "визволителів" узагалі безперервно точаться страшні бої.

З 80 людей, каже чоловік, живими тоді залишилося близько 20. Решта – вбиті або поранені. Далі тих, хто вижив, кинули на штурм Маріуполя. "На початку квітня кинули штурмувати Азовсталь у Маріуполі. Каже, у дитинстві фільм дивився, як гітлерівці полонених на мінне поле з колодою відправляли? Так і нас – під арту та кулі. Позаду росіяни як загороджувальний загін. Б'ють мінометами по ЗСУ, а прилітає нам... Знову багато побило наших, мобілізованих", – переказує розповідь очевидця Шмулевич.

Паралельно РФ продовжувала масову примусову мобілізацію до ОРДЛО. І коли до місцевих пригнали нових "мобілізованих" – останні влаштували бунт.

"Відмовилися виконувати накази, то їх вивели з позицій, осіб 20-30. Багато з вашого району, і кілька днів спілкувалися з ними по мобільному. Говорили, що сидять під Виноградним (село у передмісті Маріуполя).

Їх два дні не годували, потім кілька днів не було зв'язку, а потім вони всі "загинули". Їх тупо розстріляли, не знаю "свої" чи РФівські. "Списали", – розповідає очевидець із ОРДО.

Він також каже, що за "мобілізованими" місцевими у бою скрізь йдуть російські загороджувальні загони. Російські окупанти розстрілюють їх за найменшої непокори. І продовжують гнати у бій людей з окупованої території без зброї, захисту та найменшої підготовки. "Під рушницю" ставлять і студентів, і пенсіонерів. Знято також усі обіцяні "броні" з працівників заводів і комунальних підприємств, що ще залишилися на території ОРДЛО.

"Вся ця "ДНР" – великий концтабір. Нацистський, де РФ відправляє батьків вбивати дітей, брата – братів, матерів, сестер. У страшному сні не наснилося би таке, ХХІ століття. 300-метрові рови в Мангуші, де покотом – мирне населення Маріуполя. Як так, усе повторюється, як нацисти в Освенцимі та Бухенвальді, у Майданеку... Я не знаю, як таке стало можливим. Вибачте за сумбурне, але як світ терпить це?" – дивується Шмулевич.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...

Критичний для ЗАЕС рівень води у Каховському водосховищі може бути досягнутий протягом двох днів, - МАГАТЕ

четвер, 8 червень 2023, 10:30

Після підриву дамби Каховської ГЕС в "Укргідроенерго" зазначали, що вода з водосховища необхідна для систем безпеки Запорізької АЕС, на якій досі знаходяться окупанти. А у МАГАТЕ вважають, що за кілька днів рівень води у Каховському водосховищі не даст...