Загроза для всього світу? Китай почав будівництво ще семи лабораторій з небезпечними вірусами

У Китаї до 2026 року будуть побудовані ще сім лабораторій, які мають право працювати з найнебезпечнішими патогенами. У статті заступника директора Уханьского інституту вірусології Китайської академії наук, доктора Чжіміна Юаня в журналі ScienceDirect йдеться про національну програму Китаю зі створення біолабораторій найвищого рівня захисту - BSL-4, передають Патріоти України.

Програма створена в зв'язку з тим, що китайські регіони все частіше стикаються зі смертельними інфекційними захворюваннями. Одну з лабораторій зведуть в районі Харбіна, там зосередяться на дослідженнях захворювань, що передаються від тварин до людини.

У південно-західному Китаї (провінція Юньнань) створять центр біологічної безпеки, який займеться експериментами щодо інфікування нелюдських приматів (всі примати, крім людини). На півночі країни Китайський центр з контролю і профілактики захворювань створить лабораторію високого рівня захисту для боротьби з інфекційними захворюваннями і їх профілактикою.

Після цього буде розглянуто будівництво інших об'єктів максимального біоконтролю на півдні, сході та північному заході Китаю відповідно до внутрішніх і міжнародних вимог. "Спеціальні дослідні споруди будуть також побудовані в інститутах, що працюють в спеціальних областях (глибоководні, космічні, полярні і інші спеціальні середовища)", – пише Юань.

Що стосується флагмана цієї роботи – Уханьскої національної лабораторії біобезпеки, розташованої в провінції Хубей (центральний Китай), то вона буде продовжувати дослідження високопатогенних мікроорганізмів, а також здійснювати функції міжнародного співробітництва, зокрема приймати делегації ВООЗ.

Погода шаленіє, вражені не тільки кенгуру: Австралію раптово засипало снігом (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:15

В Австралії через прихід атмосферного фронту з боку Антарктиди рекордно впала температура і повернулася зима. Екстремальна зміна погоди проявилася також у випаданні снігу на південному сході країни, передають Патріоти України. Грози з градом і сильними...

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...