Загрожує до 8 років: Поліцейський, який охороняв "Харків Прайд", піде під суд

Правоохоронець завдав удару ногою в область колінного суглоба одному з лежачих, який не чинив опору.

До суду направили обвинувальний акт щодо співробітника патрульної поліції, який охороняв хід «Харків Прайд», інформують Патріоти України.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, в суд направлено обвинувальний акт стосовно працівника патрульної поліції за фактом перевищення службових повноважень. Слідство встановило, що при забезпеченні громадського порядку на мирному ході «Харків Прайд» відбулися зіткнення між противниками цього заходу і правоохоронцями.
Поліцейські були змушені застосувати силу, в результаті чого кілька людей опинилися на землі і знаходилися під повним контролем силовиків. В цей час один з правоохоронців підбіг і завдав удар ногою в область колінного суглоба одному з лежачих, який не чинив опору. Поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...