Загрожує кожному, якщо не можновладець: Що робити, коли лікар відмовляє у виклику мобільної бригади, попри симптоми коронавірусу

Ці поради можуть врятувати життя. В кожному разі будьте готові за "безоплатні" за твердженням влади тестування. Адже померти через українську бюрократію за зекономлені 1500-2000 грн точно не варто, в посмертному запису напишуть, що винуваті такі Ви.

Підозра на коронавірус: Що робити, якщо…

Зазначається, що якщо у людини з’явились симптоми COVID-19, потрібно зателефонувати своєму сіменому лікарю, з яким було укладено декларацію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Національної служби здоров'я України (НСЗУ) .

"За необхідності лікар спрямує до вас мобільну бригаду для тестування на COVID-19. Тобто ви не шукаєте самостійно, де зробити тест, і не йдете до лабораторії, щоб здати аналіз", – наголосили у НСЗУ.

Наголошується, що "якщо ви не маєте свого лікаря, або ваш лікар відмовив вам у виклику мобільної бригади попри наявність симптомів, телефонуйте на регіональну телефонну "гарячу лінію" з питань COVID".

Уточнюється також, що результати тестування повідомлять особисто громадянину та його лікарю. Також повідомляється, що "на сьогодні НСЗУ законтрактувала 936 медичних закладів на надання послуг мобільними бригадами".

"У цих закладах створено 1592 мобільні бригади. Найбільша кількість мобільних бригад працює у Харківській області – 100 бригад, Львівській – 95, в Запорізькій та Дніпропетровській областях – по 93 бригади", – повідомили у пресслужбі.

У НСЗУ зазначили також, що, порівняно з липнем, загальна кількість тестувань бригадами у серпні зросла на 30%.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...