Загрожує кожному, якщо не можновладець: Що робити, коли лікар відмовляє у виклику мобільної бригади, попри симптоми коронавірусу

Ці поради можуть врятувати життя. В кожному разі будьте готові за "безоплатні" за твердженням влади тестування. Адже померти через українську бюрократію за зекономлені 1500-2000 грн точно не варто, в посмертному запису напишуть, що винуваті такі Ви.

Підозра на коронавірус: Що робити, якщо…

Зазначається, що якщо у людини з’явились симптоми COVID-19, потрібно зателефонувати своєму сіменому лікарю, з яким було укладено декларацію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Національної служби здоров'я України (НСЗУ) .

"За необхідності лікар спрямує до вас мобільну бригаду для тестування на COVID-19. Тобто ви не шукаєте самостійно, де зробити тест, і не йдете до лабораторії, щоб здати аналіз", – наголосили у НСЗУ.

Наголошується, що "якщо ви не маєте свого лікаря, або ваш лікар відмовив вам у виклику мобільної бригади попри наявність симптомів, телефонуйте на регіональну телефонну "гарячу лінію" з питань COVID".

Уточнюється також, що результати тестування повідомлять особисто громадянину та його лікарю. Також повідомляється, що "на сьогодні НСЗУ законтрактувала 936 медичних закладів на надання послуг мобільними бригадами".

"У цих закладах створено 1592 мобільні бригади. Найбільша кількість мобільних бригад працює у Харківській області – 100 бригад, Львівській – 95, в Запорізькій та Дніпропетровській областях – по 93 бригади", – повідомили у пресслужбі.

У НСЗУ зазначили також, що, порівняно з липнем, загальна кількість тестувань бригадами у серпні зросла на 30%.

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...