Заявив, що повії - "агентки Росії та Китаю": Голий британський депутат благав забрати його з секс-притону

У Великій Британії стався гучний скандал із депутатом від Консервативної партії, який посеред ночі зателефонував керівництву політичної сили та благав "визволити його з секс-притону", оскільки вважав, що "повії можуть бути агентками Росії або Китаю". Про це пише dailystar.co.uk, передають Патріоти України.

За даними видання, інцидент стався у квітні 2023 року. До політичного керівництва Консервативної партії о 4:00 ночі зателефонував один із депутатів. Він заявив, що перебуває у "секс притоні в занедбаному районі Лондона". Обранець стверджував, що він голий та нетверезий. Також він пояснював, що не знає, де його одяг.

Чоловік заявив, що його могли туди навмисно затягнути, оскільки він не пам'ятає, як тут опинився. Британський депутат пояснив, що "повії можуть бути агентами Росії або Китаю". Після цього його таки забрали з борделю.

Проте інші депутати-консерватори скептично поставились до пояснення свого колеги, наголосивши, що той і так не знає нічого такого, що могло б знадобитися росіянам чи китайцям.

Поговорити з курями по-душам: Науковці за допомогою ШІ створили перекладач із півнячої мови

субота, 30 вересень 2023, 4:15

Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту. . Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Г...

Об'єднати всі чемпіонські пояси: Ф'юрі і Усик нарешті підписали контракт на бій

субота, 30 вересень 2023, 1:45

Чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі і володар титулів WBA, WBO, IBO і IBF Олександр Усик підписали контракт на бій. "Цієї сенсаційної новини чекали шанувальники спорту в усьому світі. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBC і Lineal Та...