Заявив, що вона "просто домогосподарка, яка не працювала": Китаєць 20 років приховував від дружини майно на 100 мільйонів - та подала на розлучення

Житель Шанхаю, Китай, приховав від дружини майно на 100 мільйонів юанів і втратив його частину під час розлучення, передають Патріоти України.

Юй Хун та Цінь Лан були одружені понад 20 років. Весь цей час Хун була домогосподаркою, а її чоловік вів успішний бізнес. Якоїсь миті жінка вирішила, що їхній шлюб не вдався, і подала на розлучення. Лан не хотів розлучення, і суддя відхилив заяву. Проте суд провів аудит фінансів та майна пари. Китаянка була шокована, коли дізналася, що її чоловік усі ці роки приховував від неї активи на суму понад 100 мільйонів юанів. Виявилося, що чоловік має 18 об'єктів комерційної нерухомості, про які китаянка не знала.

Після цього жінка наполягла на розлученні. Вона подала повторну заяву, в якій вимагала своєї частки в активах бізнесмена. Суд задовольнив її прохання.

Після цього з'ясувалося, що чоловік подарував усі об'єкти комерційної нерухомості дочці від попереднього шлюбу, щоб уникнути передачі частки майна Хун. У суді чоловік заявив, що колишня дружина не має жодного відношення до його багатства, яке він накопичив сам. "Вона просто домогосподарка, яка не працювала", – підкреслив Лан.

Цей аргумент не задовольнив суд, і суддя визнав законне право Хун на частку в загальних активах, незалежно від того, чи працювала вона на оплачуваній роботі під час шлюбу.

Суд визнав дарування 18 об'єктів нерухомості доньці недійсним і зобов'язав дівчинку повернути усі активи, які вона отримала від батька.

Ця історія викликала широке обговорення у китайських соцмережах. Один із користувачів написав: «Правда виявляється дивнішою за вигадку». Інший зазначив: «Ця жінка була просто безплатною нянею, а не повноцінною домогосподаркою»

Об'єднати всі чемпіонські пояси: Ф'юрі і Усик нарешті підписали контракт на бій

субота, 30 вересень 2023, 1:45

Чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі і володар титулів WBA, WBO, IBO і IBF Олександр Усик підписали контракт на бій. "Цієї сенсаційної новини чекали шанувальники спорту в усьому світі. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBC і Lineal Та...

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...