Займався справами Майдану і Гандзюк: Венедіктова звільнила свого заступника

Заяву про відставку було подано 27 березня.
Віктор Трепак. Фото: Детектор медіа.

Вчора, 30 березня, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала заяву Віктора Трепака про відставку з посади заступника генпрокурора. Як повідомив Віктор Трепак в коментарі ЗМІ, він подав заяву про відставку за власним бажанням, а не виходячи з рішення Венедиктової, передають Патріоти України.

Заяву про відставку було подано 27 березня. Таке рішення заступник генпрокурора прийняв після того, як Венедиктова змінила функціональні обов'язки заступників і відсторонила свого заступника від усіх справ, які розслідує Служба безпеки України, зокрема і від справи про напад на Катерину Гандзюк.

"У мене забрали можливість опікуватися діяльністю двох департаментів - які здійснюють процесуальне керівництво у справах Майдану", і по справах, які розслідуються слідчими СБУ", - повідомив Трепак, зазначивши, що подібний перерозподіл повноважень в Офісі генпрокурора є способом впливу і втручання у здійснення повноважень прокурора.

"Перерозподіл повноважень між заступниками Генерального прокурора робить неможливим подальше виконання мною вищевказаних процесуальних повноважень по таких справах, а отже, означає моє фактичне усунення від них у повному обсязі", - повідомив Трепак.

Хіти тижня. "Гарячі" фото: Скандальна модель роздяглася на обваленому мості під Дніпром

понеділок, 1 червень 2020, 11:00

Фотомодель з Дніпра Анна Мінюкова, відома також як Ася Міковіч, яка раніше відреагувала на спір мера міста Борис Філатова і президента України Володимира Зеленського пікантним знімком на оновленому мості, опублікувала свою фотосесію в стилі ню на залиш...

Не витримало серце: На могилі вбитого бійця ООС трагічно помер його друг

понеділок, 1 червень 2020, 10:55

У селі Суботці Знам'янського району Кіровоградської області на могилі вбитого на Донбасі українського військового Віталія Лімборського помер його друг Володимир Фуженко. Як розповіла у Facebook волонтерка Тетяна Бородіна, трагедія трапилася в суботу, 3...