Зайняли позиції ООС і відкрили вогонь: Бойовики влаштували цинічну провокацію на Донбасі

Проросійські бойовики на Донбасі в межах ділянки розведення №3 Петровське зайняли залишені позиції підрозділів Об'єднаних сил і відкрили показовий вогонь трасуючими кулями в сторону збройних формувань Російської Федерації. Про цей інцидент на своїй Facebook-сторінці повідомила українська сторона Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) питань припинення вогню і стабілізації на лінії розмежування сторін, передають Патріоти України.

Імітація порушення розведення сил сталася ввечері 26 січня. "Все відбувалося на відстані 250 метрів від відеокамери спостереження ОБСЄ, яка, на думку представників збройних формувань Російської Федерації, повинна надати безапеляційні докази факту порушення розведення сил і засобів з боку Збройних Сил України", - сказано в повідомленні. Українська сторона СЦКК вважає, що метою таких дій може бути загострення ситуації на ділянці розведення, яка в подальшому може призвести до повернення військ на вихідні позиції до розведення або заняття нових вигідних рубежів збройними формуваннями Російської Федерації в зазначеному районі.

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...