
Киянин Олексій Краснощеков захворів на коронавірус і розкрив правду про українські лікарні. Чоловіка з температурою 39 градусів спочатку відвезли в приватну клініку, але виявилося, що там потрібен вчорашній тест про наявність COVID-19. Тоді Краснощекова госпіталізували в лікарню №1 на Харківському масиві. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
За словами Олексія, ситуація в лікарні плачевна. Ліжок на всіх не вистачає, лікарі сплять по 30 хвилин, всі на взводі.
"Лікарі все на взводі, сплять по 30 хвилин. За останні 2-3 дні 40 пацієнтів. Прийшла терапевт для консультації. Дуже сварилася, чому у другий тиждень хвороби мені не призначили ін'єкційні антибіотики і крапельниці. Сказала, що місця є тільки в коридорі, а там протяги + інфекційні хворі з різними інфекціями, тобто, може бути перехресне зараження", - розповів Олексій.
Лікар прописала киянину крапельницю з антибіотиками і порадила викликати приватну "швидку" для того, щоб збити температуру, якщо буде необхідно. Олексій зазначає, що так сталося через те, що коронавірусний фонд уряд "закатав в асфальт".
"Ось такі справи з інфекційною ситуацією. Реально з ковідом працюють тільки в державних лікарнях, а ресурсів тупо нуль. Весь ковідний фонд закатали в асфальт. Дякую", - написав чоловік.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...