
Киянин Олексій Краснощеков захворів на коронавірус і розкрив правду про українські лікарні. Чоловіка з температурою 39 градусів спочатку відвезли в приватну клініку, але виявилося, що там потрібен вчорашній тест про наявність COVID-19. Тоді Краснощекова госпіталізували в лікарню №1 на Харківському масиві. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
За словами Олексія, ситуація в лікарні плачевна. Ліжок на всіх не вистачає, лікарі сплять по 30 хвилин, всі на взводі.
"Лікарі все на взводі, сплять по 30 хвилин. За останні 2-3 дні 40 пацієнтів. Прийшла терапевт для консультації. Дуже сварилася, чому у другий тиждень хвороби мені не призначили ін'єкційні антибіотики і крапельниці. Сказала, що місця є тільки в коридорі, а там протяги + інфекційні хворі з різними інфекціями, тобто, може бути перехресне зараження", - розповів Олексій.
Лікар прописала киянину крапельницю з антибіотиками і порадила викликати приватну "швидку" для того, щоб збити температуру, якщо буде необхідно. Олексій зазначає, що так сталося через те, що коронавірусний фонд уряд "закатав в асфальт".
"Ось такі справи з інфекційною ситуацією. Реально з ковідом працюють тільки в державних лікарнях, а ресурсів тупо нуль. Весь ковідний фонд закатали в асфальт. Дякую", - написав чоловік.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...