Захоплення банку в Києві: Стало відомо, що нападник назвався "Святим духом"

Чоловік, який захопив банк у центрі Києва, заявив журналістам, що він "Святий дух". Про йшлося в трансляції з місця подій, передають Патріоти України.

Зазначається, що чоловік, який захопив банк у Києві, під час розмови з журналістами спокійно палив і відповідав на запитання. Він представився так: "Я – Святий Дух, Господь Бог".

На запитання, що в нього сталося, чоловік відповів: "А Вас усе влаштовує в житті? Та все не так, люди. Україна – це вільна країна, вільна держава, як і в принципі всі інші країни світу. Нещодавно у вас були вибори – ви вибрали "шута". Зеленський – це Машка, актор, блазень. Він узяв на себе зобов'язання управляти країною, бути вірним, чесним, відданим сином країни і змінити життя українців на краще. За ці півтора року щось змінилося? До нього були стільки президентом – хоч один президент щось змінив? Так їм плювати на народ! Вони до народу ставляться як до худоби.

Нападник зауважив: Українці, маючи багату землю, їдуть за кордон, щоб отримати якісь гроші, щоб жити, щоб вижити. Усі президенти (які були до цього – ред.) – вони маріонетки, блазні! Не повинно бути жодного президента. Президенти – це зрадники. Який президент хоч раз заступився за хоч одного громадянина України?".

У свою чергу на запитання, яким має бути управління державою, якщо немає президента, зловмисник відповів: "Святий дух – загальносвітове: одна людина керує усім світом. Відповідно до закону Бога. Бог же – він один". За словами нападника, багато релігій – це велика проблема людства, адже релігія – це інструмент управління свідомістю.

З архіву ПУ. Хіти тижня. "В 62 выглядит на 30": Мати Дана Балана вразила соцмережі стрункою фігурою, як у моделі

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:55

Мати молдавського співака 1958 року народження отримала десятки компліментів за свій квітучий вигляд. 62-річна мати молдавського поп-виконавця Дана Балана Людмила не перестає захоплювати користувачів Мережі своєю красою і квітучим зовнішнім виглядом, з...

"Це була мрія!": Леся Никитюк розповіла, як святкувала день народження (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:23

Телеведуча відзначала важливий день у своєму житті вдома з рідними і близькими. Телеведуча Леся Никитюк, яка нібито зібралася йти з ТБ, розповіла про свій день народження і опублікувала яскраві фото. У Instagram дівчина повідомила шанувальникам, що в ц...