
У Харкові у 20 співробітників Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні виявили коронавірус. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації, передають Патріоти України.
"Серед захворілих 3 анестезіолога - завідувач відділенням і 2 лікарі з додаткових бригад, які прибули в інфекціонку на посилення", - повідомили в прес-службі.
За інформацією прес-служби, наразі в лікарні працюють 5 анестезіологів. Зараз фактично лікарнею керує співробітник Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) Валентина Маслова.
"Вона поєднувала ХМАПО і інфекціонку, зараз основним місцем буде інфекціонка. Офіційно обов'язки на неї покладуть з вівторка. Методичну допомогу надає лікар обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар", - сказали в прес-службі обладміністрації.
За даними обладміністрації, в обласній інфекційній лікарні перебуває на лікуванні 175 пацієнтів. "Заповнюваність почала знижуватися. Тим не менш, прямо зараз ведеться робота по виписці і переведенню частини пацієнтів в 17-у міську лікарню... Також готові підключати 13-ту міську лікарню", - зазначили в прес-службі.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...