Захворюваність стрімко росте: У МОЗ розповіли, чи загрожує Україні жорсткий карантин

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що нині країні нібито недоцільно знову вводити жорсткі карантинні обмеження, передають Патріоти України.

В інтерв'ю "Українському радіо", Ляшко зазначив, що після березня-квітня, коли карантин був жорстким, уряд підготував систему охорони здоров'я і дійшов висновку, що сильні обмеження – негативно впливають на економіку.

"Коли ми говорили про березень-квітень, у нас були своєчасно запроваджені жорсткі карантинні обмеження. І в Україні не було пікового зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. За цей період часу ми підготували систему охорони здоров’я і чітко розуміємо, що не можна вводити такі жорсткі заходи, бо це досить негативно впливає на економіку", – сказав Ляшко.

За його словами, нині у Міністерстві охорони здоров'я шукають "золоту середину" між економічними та епідемічними обмеженнями для того, щоб "і країна працювала, і система охорони здоров’я справлялася".

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив, що для введення повного карантину в країні не варто прив'язуватися до якоїсь дати. За його словами, на локдаун можна піти як раніше, так і пізніше. "Тут не я маю припускати, це питання до всіх. Ніхто нікого не буде закривати, якщо ми будемо дотримуватися протиепідемічних норм", – зазначив Ляшко.

Тікати в укриття або залишитися вдома під час ракетного удару: Експерт розставив усі крапки над "і"

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:47

Останнім часом Росія все частіше почала застосовувати тактику балістичних обстрілів. У результаті від оголошення повітряної тривоги до вибуху може пройти від 10 секунд до 10 хвилин, передають Патріоти України. Чи безпечно бігти під час таких тривог у п...

Льодовики Арктики кишать "зомбі": Вчені зробили несподіване відкриття, що приголомшує

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:27

На перший погляд, льодовики Арктики здаються повністю позбавленими життя. Але це не так. У льодовому покриві Гренландії та Ісландії можна зустріти безліч мікроскопічних форм життя. Подібно до сезонних зомбі, багато з цих організмів сплять взимку, проки...