
Під Білою Церковою на Київщині 30-річна жінка побила ногами поліцейського. Інформація з'явилася на сторінці поліції Київської області у Facebook, передають Патріоти України.
На контрольному стаціонарному пункті поліції на трасі Київ-Одеса правоохоронці зупинили легковик, який рухався із однією робочою фарою. Поки водій намагався усунути несправність, із салону авто вибіг пасажир. Чоловік був нетверезий, грубив поліцейським і,зрештою, вибіг на проїзджу частину. Аби його не збила машина, копи почали відтягувати чоловіка з траси.
30-річна жінка, яка до цього часу спостерігала за всім із салону авто, вискочила на вулицю, підбігла до правоохоронця і вдарила його ногою в голову. Як пояснила пізніше, так намагалася захистити свого родича. Потерпілого поліціянта шпиталізували. У нього травма голови та струс головного мозку.
Нападниця зараз знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Їй загрожує обмеження або позбавлення волі до 5 років. Чоловік, якого вона намагалася "захистити", відбувся лише штрафом. На нього склали три адміністративні протоколи за порушення ПДР, появу у громадському місці в п'яному вигляді та злісну непокору правоохоонцям.

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...