
Українські захисники показали, яку розминку влаштовують російським окупантам. Вони ефектно вдарили по техніці ворога, яка "сховалася" у посадці вздовж поля, передають Патріоти України.
Після обстрілу налякані окупанти почали розбігатися хто куди. Кадри такої зарядки опубліковано в Telegram-каналі Сухопутних військ ЗСУ. Зазначається, що атаку на засідку загарбників влаштували воїни 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка
."День має розпочинатись із зарядки. Навіть якщо не хочеш. Оскільки орки не дуже полюбляють ранкові вправи, хлопці із 59-ї ОМПБр всіма силами допомагають їм отримати необхідний заряд бадьорості, організовуючи ранкову пробіжку та віджимання", – йдеться у повідомленні.
На кадрах видно точні влучання по техніці окупантів, що стояла в посадці край дороги серед українського поля. Ворожі машини запалали, а з-за дерев почали розбігатися їхні власники.
Окупанти спершу бігли дорогою, а коли позаду лунали нові постріли – падали в яри, що відділяють дорогу від поля. Ці кадри на відео іронічно супроводили мелодією із радянського фільму "Джентльмени удачі". "А щоб заряд не пропав задарма, можна заодно і мінометну батарею противника знищити", – прокоментували захисники.
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...