"Захист України" стосується всіх: У Раді ухвалили законопроєкт, за яким хлопців і дівчат не розподілятимуть

Депутати Верховної Ради більшістю голосів ухвалили в першому читанні законопроєкт №11092, яким пропонують скасувати розподіл у навчанні дисципліни "Захист України" для хлопців і дівчат. "За" проголосували 291 парламентар, передають Патріоти України.

Про це повідомили народні депутати Ірина Геращенко та Олексій Гончаренко. За словами Гончаренка, законопроєкт "Про удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки" дасть змогу дівчатам і хлопцям на рівних навчатися поводження зі зброєю та тактичної медицини на "Захисті України".

У пояснювальній записці законопроєкту йдеться, що його метою є сприяння розвитку початкової загальновійськової підготовки як основи підготовки до національного спротиву.

Автори проєкта закону також сподіваються, що він допоможе формувати відповідальних громадян, які знатимуть, як забезпечити свою безпеку та безпеку інших, та матимуть "високий рівень оборонної свідомості".

Довбик підтримав українського воїна, який отримав поранення на війні з Росією

середа, 29 травень 2024, 20:55

Гравець збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик поспілкувався з українським військовослужбовцем, який є палким шанувальником футболу, передають Патріоти України. На своїй сторінці в Інстаграм відомий телеведучий Анатолій Анатоліч розповів зво...

Ситуація з відключеннями світла стане ще гіршою: Ось в якому місяці доведеться найтяжче

середа, 29 травень 2024, 18:30

Влітку в українській енергосистемі очікується дефіцит – українці вже перетнули мінімум споживання електроенергії, тому надалі воно лише збільшуватиметься. Найтяжче прийдеться у липні – саме в цьому місяці очікується найбільше споживання при зменшенні г...