"Захистіть фермерів!": Противники ринку землі перекрили центр Києва (фото)

Два мітинги відбуваються безпосередньо під стінами Верховної Ради.

Противники ухвалення закону про ринок землі влаштували мітинг у центрі Києва і перекрили вулицю Грушевського на під'їзді до урядового кварталу. Відповідні фото опублікували на Telegram-каналі PavlovskyNews, передають Патріоти України.

Зазначається, що люди ходять по пішохідному переходу таким чином, щоби пропускати транспорт лише по кілька автомобілів. Також протестувальники перекрили вулицю Шовковичну. Крім того, два мітинги відбуваються безпосередньо під стінами Верховної Ради. Там також зібралися аграрії, які виступають проти земельної реформи, і мисливці, які не підтримують законопроєкт №2232.

Як повідомляє Укрінформ, всього на акціях під парламентом зібралося близько 50 аграріїв і 60 мисливців. Мітингувальники, які виступають проти земельної реформи, тримають прапори Аграрного союзу, Асоціації фермерів і приватних землевласників, плакати "Захистіть фермерів" і "Не торгуйте рідною землею".

Мисливці тримають в руках прапори Федерації мисливського собаківництва та плакати з написами "Мисливці за збереження довкілля! Ми проти законопроєкту №2232". На акцію взяли і кілька мисливських собак.

Тим часом на сайті Національної поліції зазначили, що для того, аби не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення запланованих акцій в центрі Києва, правоохоронці спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування.

Зазначимо, що в порядку денному Верховної Ради України на 14 січня не заплановано голосування за друге читання законопроєкту про відкриття ринку землі.

Вдома знайшли цілий арсенал: У Харкові чоловік приніс на роботу гранату й погрожував все підірвати (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:15

Мету свого вчинку чоловік пояснити не зміг. Правоохоронці, що прибули за викликом, вилучили у зловмисника небезпечний предмет. З дозволу чоловіка також був проведений огляд його квартири, де поліцейські вилучили ще понад 400 боєприпасів. Під час огляд...

Екологи б'ють на сполох: На Хмельниччині фабрика викидає отруту в річку (відео)

субота, 18 січень 2020, 15:58

У травні 2019 року басейн Хомори був визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації. Вночі 18 січня в Хмельницькій області картонно-паперову фабрику запідозрили в скиданні стічних води в річку Хомора. У зв'язку з цим інспектори державної екологічної ...